Krkonoše

14.03.2007

II. kolo PLAY-OFF (1 zápas) HC Vrchlabí - HC Klatovy 5 : 1

  Začalo to výborně! Hoši děkujem!!!

  stav série: 1:0

  Rozhodčí :

  Branky :

  33 min.: Tomáš Vyskočil

  34 min.: Jiří Matějíček /Rok Pajič/

  36 min.: Petr Dvořák /Pavel Kříž, Tomáš Sedlák/

  42 min.: Lukáš Král /Mojmír Musil/

  53 min.: Tomáš Sedlák /Jaroslav Polák/

  Třetiny : 0:1, 3:0, 2:0

  Vyloučení : 13:16 + Pulpán 5+OK+Holý 10´

  Využití : 3:0

  V oslabení : 1:0

  Diváci : 1855

  V úterním zápase náš tým vkročil do 2. kola play off a soupeřem mu byl pátý celek skupiny západ, HC Klatovy. Hned v úvodu zápasu rozhodčí naznačil jakým stylem dnes bude pískat, když ve 37 sekundě vyloučil Krále a v čase 2:31 Matějíčka, ale naši hráči obě vyloučení celkem bez problému ubránili. V 6. minutě poprvé zahrozili vrchlabští hráči, ale střela Vyskočila šla nad a stejně dopadla i v 8. minutě střela Braniše. Bohužel ale udeřilo na druhé straně, když po nenápadné akci, vystřelil z levého kruhu Herzig a prostřelil Kučeru, Vrchlabí tak v čase 7:57 prohrávalo 1:0. Ideální příležitost k vyrovnání měli naši hráči v desáté minutě, když na trestné lavici seděli dva hráči Klatov - Tureček a Herzig, ale naši se vyjma pokusu Vály k ničemu nedostali. Ve 13. minutě se stejná situace opakovala, ale tentokrát na druhé straně, když si šli sednout Braniš a Kříž. Hosté však mohli s přesilovkou naložit o moc lépe, nebýt vynikajícího Kučery v brance. Naši se dostali pod velký tlak, Kučera se docela zapotil, ale jeho hlavní a možná nejdůležitější zákrok zápasu přišel o chvíli později. Při jednom zákroku se dostal z branky a puk se dostal k obránci Klatov, před kterým byla úplně prázdná branka, ale Kučera rybičkou puk chytil a vysloužil si velké ovace diváku. Toto byl možná i zlomový okamžik zápasu, protože stav 0:2 by se otáčel velmi těžko. Oslabení jsme nakonec ubránili a po jeho skončení jsme si zahráli přesilovku my, když byl vyloučen Vlček za nebezpečnou hru vysokou holí. Útok Plodek, Král a Valko si utvořil velký tlak, ale střela Valka, či od modré Matějíčka skončila vedle. Při hře 5 na 5 se do zakončení dostal Sedlák a Kříž, ale opět ani jeden netrefil přesně. V závěru třetiny si šel na trestnou odpočinout další hráč Klatov, ale do konce první části hry se skóre již nezměnilo.

  Dohrávanou přesilovku se nám využít nepodařilo, ale hned po jejím skončení dostali naši hráči šanci na reparát, když byl vyloučen Fiala a potrestat to mohl Valko, ale sám před gólmanem Štelmanem neuspěl. Po minutě přesilové hry se vylučovalo i na druhé straně, když byl vyloučen Horčička za nedovolené bránění. Hosté se však za minutu přesilovky k ničemu nedostali. To se však změnilo hned po jejím skončení, když si utvořili velký tlak, který podpořilo ještě vyloučení Sedláka za hrubost. Kučera si však s pokusy Pavlise a Šandy poradil. Od poloviny zápasu se konečně začalo ukazovat, kdo je doma a Vrchlabí pomalu, ale jistě začalo stupňovat snahu o vyrovnání. Nejprve zahrozil od modré Chaloupka a Matějíček, ale gólman hostí obě střely vyrazil. Náš tlak podpořilo vyloučení Špačka a 42 vteřin po něm ještě Herziga, bohužel ani převaha dvou hráčů v poli na vyrovnání nestačila a tak byl vyloučen další hráč Klatov, ten se však na trestnou lavici nedostal, protože při hře 6 na 3 prostřelil Štelmacha Vyskočil a konečně prolomil naše střelecké trápení, čas 12:40 a stav 1:1. O 24 vteřin později propukl stadion v radost podruhé, protože v pokračující přesilovce vyslal od modré tvrdou střelu Matějíček a byl úspěšný - 2:1. Ve 34. minutě zahrozili na druhé straně i hosté, ale Kučera pokus Ludvíka od modré a Šandy hned po vhazování vyřešil. V čase 15:09 byl vyloučen Pajič za údajné napadení a naši hráči zahráli oslabení na výbornou, nejenže hostům nedovolili vůbec nic, ale sami udeřili a to když se v čase 35:51 dostal k obdržené střele Dvořák a potřetí překonal brankáře hostí. Hned vzápětí mohli vrchlabští zvýšit, ale Vála byl při sólu zahákován. Naši si však přesilovku nezahráli dlouho, protože v čase 36:35 byl vyloučen Chaloupka. A aby nebylo vyloučených málo, tak dvě minuty před koncem byl na straně Klatov vyloučen Švík a naši toho mohli využít, ale Štelmach ukázal že v něm roste nadějný brankář do budoucna, když chytil jasnou gólovku, při které měl náš hráč volnou branku, ale gólman soupeře se včas přemístil a střelu vyrazil. Do kabin se tak šlo za příznivého stavu 3:1 pro Vrchlabí.

  Do třetí třetiny měli vrchlabští hráči výborný nástup, když hned po 61 vteřinách dorazil puk do prázdné branky Král - 4:1. V 43. minutě se pěkně uvolnil Kříž, ale při šanci byl faulován a naši tak měli další přesilovou hru. K zakončení se dostali Horčička, Sedlák a Matějíček, ale ani jeden nebyl úspěšný. Chvíli před koncem přesilové hry byl na naší straně vyloučen Valko, ale hosté se nedostali k ničemu, narozdíl od Vrchlabí, bohužel střelu Plodka vyrazil betonem Štelmach. V 48. minutě byl vyloučen další vrchlabský hráč - Kříž za krosček, ale hosté s přesilovkou naložili stejně jako prve a naši hráči se bez problému ubránili. I Vrchlabí se dočkalo přesilové hry a narozdíl od soupeře s ní naložili tak jak se má, konkrétně Sedlák, když dostal od Poláka přihrávku na modrou a hned z první vypálil a nedal Štelmachovi žádnou šanci - čas 52:54 a stav 5:1. Skóre mohli o chvíli později navýšit ještě Horčička a Pajič, ale bohužel se skóre nepohnulo. To se mohlo změnit v dalších dvou přesilových hrách, ale gól se našim hráčům i přes velký nápor vstřelit nepodařilo, asi i proto že po minutě druhé přesilovky byl vyloučen Vyskočil. Při hře 4 na 4 nejprve zahrozil Kříž a po něm na druhé straně Maxa, ale ani jeden z gólmanů se překonat nenechal. V čase 58:04 neudrželi nervy na uzdě dva hráči Klatov - oba šli předčasně do kabin a Ludvík k tomu dostal navrch ještě 5 minut a aby se hráč Klatov na trestné lavici nenudil, brzy k němu přibyl další - Kuželík. Naši však zápas již v poklidu dohráli a spolu s 1855 diváky mohli slavit výhru 5:1.

  Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni Dvořák a na straně Klatov Herzig.

  Více informací: www.hcvrchlabi.cz/

  zpět

   

  Novinky z Krkonoš a okolí

  Cestujete rádi do Krkonoš a chcete mít pravidelně informace o akcích a událostech v Krkonoších na e-mailu?

  Ubytování

  Ubytování v Krkonoších

  kompletní nabídka ubytovacích zařízení

  Wellness hotel SVORNOST,

  Harrachov

  Wellness hotel SVORNOST

  695 KčLůžko se snídaní v 1/2

  Chata NA ŠPICI,

  Benecko

  Chata NA ŠPICI

  690 KčLůžko s polopenzí v 1/4

  Penzion BORŮVKA,

  Špindlerův Mlýn

  Penzion BORŮVKA

  200 KčPřistýlka se snídaní, dítě do...

  Interhotel MONTANA,

  Špindlerův Mlýn

  Interhotel MONTANA

  690 KčOsoba se snídaní ve...

  Wellness Hotel ASTRA,

  Špindlerův Mlýn

  Wellness Hotel ASTRA

  875 KčOsoba s polopenzí ve...

  Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA

  850 KčOsoba se snídaní ve...

  Hotel ASTORIA,

  Janské Lázně

  Hotel ASTORIA

  550 KčLůžko s polopenzí v 1/2...

  Lázeňský hotel TERRA Superior,

  Janské Lázně

  Lázeňský hotel TERRA Superior

  1 100 KčLůžko se snídaní v 1/2...

  Hotel OLYMPIE,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel OLYMPIE

  950 KčOsoba se snídaní ve...

  Autokemp Špindlerův Mlýn,

  Špindlerův Mlýn

  Autokemp Špindlerův Mlýn

  790 KčBungalov bez stravy - 2 osoby

  Hotel PYTLOUN,

  Harrachov

  Hotel PYTLOUN

  870 KčLůžko se snídaní v 1/2...

  Hotel AURUM,

  Černý Důl

  Hotel AURUM

  990 KčJednolůžkový pokoj se snídaní

  OREA Resort SKLÁŘ,

  Harrachov

  OREA Resort SKLÁŘ

  890 KčLůžko se snídaní v 1/2 DeLuxe,...

  OREA RESORT HORAL,

  Špindlerův Mlýn

  OREA RESORT HORAL

  1 030 KčLůžko se snídaní v 1/2 Classic...

  Apartmány BENECKO,

  Benecko

  Apartmány BENECKO

  1 950 KčApartmán 2 bez stravy (2+2...

  Hotel CLARION Špindlerův Mlýn,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel CLARION Špindlerův Mlýn

  1 280 KčJednolůžkový pokoj se snídaní

  Horský pension ALENKA,

  Špindlerův Mlýn

  Horský pension ALENKA

  700 KčOsoba se snídaní ve...

  Hotel DIANA,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel DIANA

  640 KčLůžko se snídaní

  Sport hotel POMI,

  Harrachov

  Sport hotel POMI

  490 KčLůžko se snídaní

  Apartmány ALICE,

  Harrachov

  Apartmány ALICE

  400 KčLůžko bez stravy v AP

  Hotel LUČNÍ DŮM,

  Janské Lázně

  Hotel LUČNÍ DŮM

  585 KčOsoba se snídaní ve...

  Pension FAMILIA,

  Harrachov

  Pension FAMILIA

  390 KčOsoba bez stravy ve...

  Hotel HARRACHOV INN,

  Harrachov

  Hotel HARRACHOV INN

  650 KčOsoba s polopenzí ve...

  Hotel HORIZONT,

  Pec pod Sněžkou

  Hotel HORIZONT

  970 KčLůžko se snídaní v 1/2 "best...

  Hotel**** & Depandance** ALBIS,

  Vrchlabí

  Hotel**** & Depandance** ALBIS

  750 KčLůžko se snídaní v pokoji...

  Sporthotel BOHEMIA,

  Rokytnice nad Jizerou

  Sporthotel BOHEMIA

  420 KčLůžko se snídaní

  Hotel KAROLÍNA,

  Harrachov

  Hotel KAROLÍNA

  800 KčLůžko s polopenzí

  Hotel KUBÁT,

  Benecko

  Hotel KUBÁT

  600 KčLůžko se snídaní

  Horský pension SEIDL,

  Špindlerův Mlýn

  Horský pension SEIDL

  390 KčPřistýlka se snídaní

  Pension MARIENKA,

  Velká Úpa

  Pension MARIENKA

  600 KčLůžko se snídaní

   

  Krkonoše

  Výhodné balíčky

  kompletní nabídka balíčků

  Pobyt jako v bavlnce (4 dni - 3 noci)

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Pobyt jako v bavlnce (4 dni - 3 noci)

  Léto v plném proudu (6 dní - 5 nocí)

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Léto v plném proudu (6 dní - 5 nocí)

  Putování s příšerkami

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Putování s příšerkami

  Na skok do Harrachova (3 dny / 2 noci)

  Hotel SKICENTRUM ***, Harrachov

  Na skok do Harrachova (3 dny / 2 noci)

  Pobyt pro seniory 55+ (3 dny / 2 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Pobyt pro seniory 55+ (3 dny / 2 noci)

  Zimní radovánky s dětmi (3 dny / 2 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Zimní radovánky s dětmi (3 dny / 2 noci)

  Nechte se hýčkat (3 dni - 2 noci)

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Nechte se hýčkat (3 dni - 2 noci)

  Nabitý wellness pobyt o víkendu (3 dny / 2 noci)

  Hotel CENTRUM HARRACHOV ***, Harrachov

  Nabitý wellness pobyt o víkendu (3 dny / 2 noci)

  Léto v pohybu (3 dny / 2 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Léto v pohybu (3 dny / 2 noci)

  Harrachovská pohoda (4 dny / 3 noci)

  Hotel SKICENTRUM ***, Harrachov

  Harrachovská pohoda (4 dny / 3 noci)

  Babí léto v Krkonoších v týdnu (3 dny / 2 noci)

  SPA Hotel BÍLÝ HOŘEC ***, Harrachov

  Babí léto v Krkonoších v týdnu (3 dny / 2 noci)

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  Hotel ANNA ***, Harrachov

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  SPA Hotel BÍLÝ HOŘEC ***, Harrachov

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  Balíček Wellness

  SPA Hotel BÍLÝ HOŘEC ***, Harrachov

  Balíček Wellness

  Bílé Vánoce (5 dní / 4 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Bílé Vánoce (5 dní / 4 noci)

   

  Hledat ubytování

  zobrazit VÝHODNÉ BALÍČKY

   

  Krkonoše - nejvyšší hory

  Krkonoše jsou nejznámějším pohořím v České republice - hora Sněžka je nejvyšším bodem země. Krásná příroda a turistické služby na vysoké úrovni láká každoročně tisíce návštěvníků. V zimní sezóně jsou Krkonoše nejvyhledávanější oblastí v Čechách díky svým kvalitním a pestrým podmínkám pro sjezdové lyžování a rozsáhlé síti běžeckých tratí. Naopak v létě jsou Krkonoše oblíbeným cílem turistiky a cykloturistiky, v regionu naleznete desítky upravovaných a dobře značených cyklostezek. Po celý rok můžete využít výhodných nabídek wellness hotelů v Krkonoších. Informační zdroj Hory-Krkonoše.cz vám přináší turistické a další zajímavosti z Krkonoš.

   
  Hotel Svornost Harrachov HotelPension.cz Intours Wellness-Tip.cz