Krkonoše

05.02.2007

Vrchlabí porazilo Benátky nad/Jizerou

  HC VRCHLABÍ - HC Benátky n./J 3 : 1 Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1 Vyloučení: 9:9 + Král 10min OT Využití: 4:1 V oslabení: 0:0 Diváků: 1263 Rozhodčí: Kareš Kis, Špringl Branky domácích: 15 min.: Milan Plodek /Aleš Vála/ 17 min.: Rok Pajič /Aleš Vála/ 53 min.: Rok Pajič /Aleš Vála, Milan Plodek/ Branky hostí: 48 min.: Lukáš Krupka /Josef Skořepa/

  Dnešní souboj prvního celku se třetím sliboval napínavou podívanou a to se taky stalo.

  Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodly přesilové hry, které lépe zahrál domácí celek a před 1892 diváky se radoval z vítězství 3:1

  Do branky domácího týmu se postavil Kučera, který se zapotil hned v úvodu zápasu při přesilovce hostí, ale s pokusy Gajdy a Vrzala si poradil. V sedmé minutě si přesilovou hru zahrálo i Vrchlabí, ale stejně jako Benátky tuto výhodu nevyužilo, i když šance Krále a Hájka gólem skončit mohly. V desáté minutě byl sám před gólmanem Hanouskem Dvořák, ale taktéž neproměnil. Hned v zápětí ujel domácí obraně včera velmi aktivní Skořepa, ale Kučera si s jeho nájezdem skvěle poradil. V 11. minutě byl za držení vyloučen Chaloupka, ale bylo to Vrchlabí, které mělo šanci vstřelit branku, ale Králův pokus vyrazil hostující brankář betonem.

  Hned po skončení přesilovky hostů, si i jejich hráč šel odpočinout na trestnou lavici a to naši hráči už potrestali. V čase 14:11 po krásné přihrávce Vály, jel sám na gólmana Plodek a nedal mu žádnou šanci. Naštěstí pro nás si z toho hosté žádné ponaučení nevzali a v 17. minutě si další jejich hráč šel sednout na trestnou lavici a Vrchlabí opět trestalo. Byl to úplně stejný gól jako ten první, akorát střelcem byl tentokrát Rok Pajič, kterému poslal milimetrovou přihrávku Vála, čas 16:50 a stav zápasu 2:0. Do konce třetiny se už jen vylučovalo a to po dvou hráčích na obou stranách.

  Druhá třetina začala velkou šancí domácích, když hned po návratu z trestné lavice, se dostal Matějíček do samostatného nájezdu, ale Hanousek tento souboj vyhrál. Ve 23. a 25. minutě mělo Vrchlabí dvě přesilové hry, ale obě naši hráči zahráli špatně a nevytvořili si žádnou větší šanci. Až v 28. minutě si naši hráči utvořili tlak a dostali se do dvou velkých šanci, ale Pajič a ani Jakubec neuspěli. Od třicáté minuty se zase jen vylučovalo, ale ani domácím a ani hostům se přesilovky ve druhé třetině nedařily, takže stav byl stále 2:0. Normálního stavu hráčů na ledě jsme se dočkali až v 37. minutě a hned z toho pramenily šance domácího celku, ale šance Králova útoku, či pokusy Matějíčka nebo Plodka brankou neskončily. Největší šanci druhé třetiny měl Kříž, když se hostující brankář dostal mimo branku a před Křížem byl už jen obránce a náš hráč trefil přesně - obránce. Druhá třetina tak skončila stejně jako ta první a to nejen díky skóre, ale i vyloučením, když byl vyloučen Plodek.

  Hosté však přesilovku nevyužili a tak dostali ještě šanci, to když byl za zdržování hry vyloučen Král, ale naši zahráli oslabení na výbornou a hosty k ničemu nepustili. Ve 4. minutě měli velkou šanci ke skórování Hájek a Pajič, ale ani jeden z nich sám před gólmanem neuspěl. V sedmé minutě jsme si zase vyzkoušeli hru v oslabení, ale bohužel tentokrát neúspěšně. V čase 47:47 z dorážky snížil Krupka na 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, ale naši hráči jim toho moc nedovolili, vyjma několika pokusů od modré. Vrchlabí zahrozilo pokusy Plodka a Valka, ale ke gólu to nevedlo. Toho jsme se dočkali až v čase 12:02, kdy Plodek, opět po nahrávce Vály, ujel hostující obraně, ale tentokrát Hanouska nepřekonal, naštěstí pro nás hned za ním jel i Pajič a ten se nemýlil. Jestliže Benátky chtěli vyrovnat, tak se o tuto šanci připravovali sami, zbytečnými vyloučeními. V přesilovce měli velké šance Valko, Král a hlavně Vyskočil, když měl odkrytou bránu, ale skvělým zákrokem ho vychytal hostující gólman. V samotném závěru zahrozil Chaloupka a Plodek, ale skóre se už neměnilo.

   

  Ohlasy po zápase:
  Ladislav Kolda (trenér Benátek):

  "V dnešním utkání jsme byli Vrchlabím důstojným soupeřem. Ale ta kvalita je na jejich straně větší. Nedokázali jsme se prosadit střelecky, i když těch šancí tolik nebylo. V úvodu rozhodlo, že jsme se nechali zbytečně vyloučit, a inkasovali jsme dva góly. Jinak ten začátek myslím si nebyl tak špatný z naší strany. Za stavu 2:1 tam jakási jiskřička naděje svitla, měli jsme tam jednu nebo dvě šance. A pak ten gól na 3:1 byl pro vývoj zbytku utkání rozhodující. Já jsem rád, že po tom utkání s Pískem, kdy ta obranná nebyla tak kvalitní, jsme chtěli toto zlepšit. Určitě bylo vidět zlepšení, ale samozřejmě nemůžeme být spokojení s tím, že jsme prohráli."


  Josef Řeháček (trenér Vrchlabí):

  "Já si myslím, že letos máme dobrý tým, neradi rozdáváme body. V první třetině se nám podařilo jít do vedení 2:0. Benátky nedokázaly pokrýt založení přesilovky a z toho jsme dvakrát skórovali. V zápase se lámal chleba v třetím dějství, kdy jsme dali třetí gól a o zápase bylo víceméně rozhodnuto."

  zpět

   

  Novinky z Krkonoš a okolí

  Cestujete rádi do Krkonoš a chcete mít pravidelně informace o akcích a událostech v Krkonoších na e-mailu?

  Ubytování

  Ubytování v Krkonoších

  kompletní nabídka ubytovacích zařízení

  Wellness hotel SVORNOST,

  Harrachov

  Wellness hotel SVORNOST

  695 KčLůžko se snídaní v 1/2

  Chata NA ŠPICI,

  Benecko

  Chata NA ŠPICI

  690 KčLůžko s polopenzí v 1/4

  Penzion BORŮVKA,

  Špindlerův Mlýn

  Penzion BORŮVKA

  200 KčPřistýlka se snídaní, dítě do...

  Interhotel MONTANA,

  Špindlerův Mlýn

  Interhotel MONTANA

  690 KčOsoba se snídaní ve...

  Wellness Hotel ASTRA,

  Špindlerův Mlýn

  Wellness Hotel ASTRA

  875 KčOsoba s polopenzí ve...

  Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA

  850 KčOsoba se snídaní ve...

  Hotel ASTORIA,

  Janské Lázně

  Hotel ASTORIA

  550 KčLůžko s polopenzí v 1/2...

  Lázeňský hotel TERRA Superior,

  Janské Lázně

  Lázeňský hotel TERRA Superior

  1 100 KčLůžko se snídaní v 1/2...

  Hotel OLYMPIE,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel OLYMPIE

  950 KčOsoba se snídaní ve...

  Autokemp Špindlerův Mlýn,

  Špindlerův Mlýn

  Autokemp Špindlerův Mlýn

  790 KčBungalov bez stravy - 2 osoby

  Hotel PYTLOUN,

  Harrachov

  Hotel PYTLOUN

  870 KčLůžko se snídaní v 1/2...

  Hotel AURUM,

  Černý Důl

  Hotel AURUM

  990 KčJednolůžkový pokoj se snídaní

  OREA Resort SKLÁŘ,

  Harrachov

  OREA Resort SKLÁŘ

  890 KčLůžko se snídaní v 1/2 DeLuxe,...

  OREA RESORT HORAL,

  Špindlerův Mlýn

  OREA RESORT HORAL

  1 030 KčLůžko se snídaní v 1/2 Classic...

  Apartmány BENECKO,

  Benecko

  Apartmány BENECKO

  1 950 KčApartmán 2 bez stravy (2+2...

  Hotel CLARION Špindlerův Mlýn,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel CLARION Špindlerův Mlýn

  1 280 KčJednolůžkový pokoj se snídaní

  Horský pension ALENKA,

  Špindlerův Mlýn

  Horský pension ALENKA

  700 KčOsoba se snídaní ve...

  Hotel DIANA,

  Špindlerův Mlýn

  Hotel DIANA

  640 KčLůžko se snídaní

  Sport hotel POMI,

  Harrachov

  Sport hotel POMI

  490 KčLůžko se snídaní

  Apartmány ALICE,

  Harrachov

  Apartmány ALICE

  400 KčLůžko bez stravy v AP

  Hotel LUČNÍ DŮM,

  Janské Lázně

  Hotel LUČNÍ DŮM

  585 KčOsoba se snídaní ve...

  Pension FAMILIA,

  Harrachov

  Pension FAMILIA

  390 KčOsoba bez stravy ve...

  Hotel HARRACHOV INN,

  Harrachov

  Hotel HARRACHOV INN

  650 KčOsoba s polopenzí ve...

  Hotel HORIZONT,

  Pec pod Sněžkou

  Hotel HORIZONT

  970 KčLůžko se snídaní v 1/2 "best...

  Hotel**** & Depandance** ALBIS,

  Vrchlabí

  Hotel**** & Depandance** ALBIS

  750 KčLůžko se snídaní v pokoji...

  Sporthotel BOHEMIA,

  Rokytnice nad Jizerou

  Sporthotel BOHEMIA

  420 KčLůžko se snídaní

  Hotel KAROLÍNA,

  Harrachov

  Hotel KAROLÍNA

  800 KčLůžko s polopenzí

  Hotel KUBÁT,

  Benecko

  Hotel KUBÁT

  600 KčLůžko se snídaní

  Horský pension SEIDL,

  Špindlerův Mlýn

  Horský pension SEIDL

  390 KčPřistýlka se snídaní

  Pension MARIENKA,

  Velká Úpa

  Pension MARIENKA

  600 KčLůžko se snídaní

   

  Krkonoše

  Výhodné balíčky

  kompletní nabídka balíčků

  Pobyt jako v bavlnce (4 dni - 3 noci)

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Pobyt jako v bavlnce (4 dni - 3 noci)

  Léto v plném proudu (6 dní - 5 nocí)

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Léto v plném proudu (6 dní - 5 nocí)

  Putování s příšerkami

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Putování s příšerkami

  Na skok do Harrachova (3 dny / 2 noci)

  Hotel SKICENTRUM ***, Harrachov

  Na skok do Harrachova (3 dny / 2 noci)

  Pobyt pro seniory 55+ (3 dny / 2 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Pobyt pro seniory 55+ (3 dny / 2 noci)

  Zimní radovánky s dětmi (3 dny / 2 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Zimní radovánky s dětmi (3 dny / 2 noci)

  Nechte se hýčkat (3 dni - 2 noci)

  Wellness hotel SVORNOST ***, Harrachov

  Nechte se hýčkat (3 dni - 2 noci)

  Nabitý wellness pobyt o víkendu (3 dny / 2 noci)

  Hotel CENTRUM HARRACHOV ***, Harrachov

  Nabitý wellness pobyt o víkendu (3 dny / 2 noci)

  Léto v pohybu (3 dny / 2 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Léto v pohybu (3 dny / 2 noci)

  Harrachovská pohoda (4 dny / 3 noci)

  Hotel SKICENTRUM ***, Harrachov

  Harrachovská pohoda (4 dny / 3 noci)

  Babí léto v Krkonoších v týdnu (3 dny / 2 noci)

  SPA Hotel BÍLÝ HOŘEC ***, Harrachov

  Babí léto v Krkonoších v týdnu (3 dny / 2 noci)

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  Hotel ANNA ***, Harrachov

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  SPA Hotel BÍLÝ HOŘEC ***, Harrachov

  Balíček 50+ (6 dní / 5 nocí)

  Balíček Wellness

  SPA Hotel BÍLÝ HOŘEC ***, Harrachov

  Balíček Wellness

  Bílé Vánoce (5 dní / 4 noci)

  Parkhotel HARRACHOV ***, Harrachov

  Bílé Vánoce (5 dní / 4 noci)

   

  Hledat ubytování

  zobrazit VÝHODNÉ BALÍČKY

   

  Krkonoše - nejvyšší hory

  Krkonoše jsou nejznámějším pohořím v České republice - hora Sněžka je nejvyšším bodem země. Krásná příroda a turistické služby na vysoké úrovni láká každoročně tisíce návštěvníků. V zimní sezóně jsou Krkonoše nejvyhledávanější oblastí v Čechách díky svým kvalitním a pestrým podmínkám pro sjezdové lyžování a rozsáhlé síti běžeckých tratí. Naopak v létě jsou Krkonoše oblíbeným cílem turistiky a cykloturistiky, v regionu naleznete desítky upravovaných a dobře značených cyklostezek. Po celý rok můžete využít výhodných nabídek wellness hotelů v Krkonoších. Informační zdroj Hory-Krkonoše.cz vám přináší turistické a další zajímavosti z Krkonoš.

   
  Hotel Svornost Harrachov HotelPension.cz Intours Wellness-Tip.cz